Sloggi bodystocking

Sloggi bodystocking - Kupuj tutaj

Bodystocking jest na topie i dotyczy to również wielu różnych pięknych modeli popularnej marki Sloggi. Dzięki pończochom do ciała firmy Sloggi otrzymasz body, które pięknie i elegancko układa się na ciele. Na tej stronie znajdziesz szeroki wybór eleganckich bodystockingów.

W Sloggi najważniejsze jest Twoje dobre samopoczucie, dlatego Sloggi stworzyło wszelkiego rodzaju pyszne bodystocking, wszystkie zaprojektowane z wyjątkowo pięknych materiałów. Wszystkie charakteryzują się tym samym fantastycznym komfortem i dopasowaniem, jakie można znaleźć w wielu innych produktach tej bardzo popularnej marki.

Piękne bodystocking od Sloggi

Bodystocking jest piękny i elegancki i nie trzeba go mylić z niegrzeczną bielizną. Bodystocking to idealne uzupełnienie reszty stroju. Zarówno na co dzień, na imprezy, jak i jako różnorodną, luksusową bieliznę. Wielu kobietom bodystocking kojarzy się z bezczelną i uwodzicielską bielizną, którą zakłada się tylko na wyjątkowe okazje. Ale tak naprawdę bodystockingu nie trzeba używać tylko wtedy, gdy chcesz rozpieszczać osobę, na której bardzo ci zależy. Bodystocking jest elegancki. Jeśli jakość będzie tak dobra, jak bodystocking od Sloggi, to bez problemu skusisz się na noszenie go niemal codziennie.

Cechą charakterystyczną bodystockingu jest to, że jest zapinana u dołu na małą zapinkę guziki. Guziki ułatwiają rozpięcie body, co jest bardzo praktyczne np. w związku z wizytą w toalecie. Sloggi zaprojektowała mnóstwo pięknych i prostych bodystockingów, z których wszystkie są produkowane w tej samej jakości, co pozostałe wspaniałe produkty, które Sloggi wyprodukowało na przestrzeni lat. Wśród naszej oferty znajdziesz bodystocking zarówno całkowicie proste, bez jednego detalu, jak i bodystocking delikatnie ozdobione małą słodką kobiecą koronką.

Czy Sloggi może kształtować?

W przypadku niektórych eleganckich bodystockingów Sloggi występuje bardzo popularny efekt Shapewear. Wszystkie piękne modele bodystocking firmy Sloggi są wykonane z fantastycznych materiałów, które bardzo wygodnie dopasowują się do ciała. Masz pełną swobodę ruchów, ponieważ materiał dopasowuje się do każdego Twojego ruchu.

Przepiękne bodystocking są zaprojektowane bez szwów, co oznacza, że z łatwością można je nosić pod obcisłą spódnicą lub ulubionymi dżinsami. Nie przeszkadzają w ciągu dnia. Większość body marki Sloggi łączy to, że posiadają oznaczenie OEKO-TEX, co oznacza, że poszczególne body przeszło produkcję zgodną z zasadami zrównoważonego rozwoju i w związku z tym zostało przetestowane dla różnych substancji szkodliwych dla zdrowia i środowiska.

Zadbaj o swoje ciało

O piękne bodystocking od Sloggi warto dbać. Jeśli będziesz go odpowiednio pielęgnować, możesz cieszyć się nim także przez bardzo długi czas. Jeśli masz wątpliwości, jak to zrobić, oto kilka wskazówek, których warto przestrzegać, jeśli chcesz, aby Twoje pyszne bodystocking było ładne i elastyczne. Kiedy musisz wyprać swoje bodystocking, zaleca się to jak zawsze przeczytaj instrukcję prania. Pończochy do ciała należy zawsze prać ręcznie, zwłaszcza jeśli zawierają fiszbiny. Przed praniem bodystocking warto rozpuścić detergent w ciepłej wodzie.

Jeśli Twoje bodystocking jest białe, prawdopodobnie jest ono farbowane na biało. Dlatego zawsze pamiętaj o użyciu detergentu do ubrań kolorowych, najlepiej wełnianych. Pranie wełny jest delikatniejsze dla delikatnych materiałów. Nigdy nie używaj płynu zmiękczającego do tkanin. Zmiękczacz do tkanin zamyka włókna tkaniny.

Nigdy nie używaj suszarki bębnowej i nie wykręcaj bodystockingu do sucha. Nigdy nie pozwól, aby Twoje bodystocking Sloggi wyschło na bezpośrednim słońcu, ponieważ może to spowodować przebarwienia. Kup swoje piękne bodystocking marki Sloggi od nas i poczuj, jak delikatne materiały wygodnie otulają Twoje ciało.