hipstery

Hipstery - Kupuj tutaj

Na tej stronie znajdziesz ogromny wybór majtek Hipster. W majtki hipsterskie mamy wszystko, od pikantnych koronek po bardziej klasyczne figi hipsterskie na co dzień. Netlingerie oferuje ogromny wybór majtek, stringi, majtki tai, majtki blond, brazylijskie majtki i majtki typu stringi. Nazwa pochodzi od angielskiego słowa oznaczającego biodro, „hip”, ponieważ te majtki leżą na biodrze. Kolejną cechą charakterystyczną tego typu majtek jest niski krój nogawek. Chociaż majtki hipsterskie mają te cechy, nadal istnieją duże różnice w rzeczywistym wyrazie majtek.

Wielu zapewne zna hipstera Björna Borga z jego kolorowymi wzorami i świetnymi detalami. Są jednak i hipsterzy, którzy mają niemal odwrotny wyraz, dzięki delikatnej koronce i bardziej dyskretnym kolorom. Pomiędzy nimi jest oczywiście wiele wariantów – dzięki temu możesz znaleźć parę, która będzie odpowiadać Twojemu osobistemu stylowi.

Umyj biodra we właściwy sposób

Po zakupie nowych majtek, niezależnie od tego, czy są tomajtki tai, stringi, biodrówki czy każdego innego rodzaju, należy postępować zgodnie z instrukcją prania, aby zapewnić im jak najdłuższy okres przydatności do spożycia.

Darmowa wysyłka hipsterskich majtek

Przy zakupie bielizny za łącznie ponad 270 zł, otrzymasz darmową wysyłkę w Netlingeri. Dlatego możesz korzystnie kupić kilka par hipsterek na raz, a może połączyć je ze stanikami, kostiumami kąpielowymi lub czymkolwiek innym, co może Cię skusić. Wszystkie towary, które mamy na stanie, są dostarczane szybko i zawsze masz 33-dniowe prawo do zwrotu.