Majtki menstruacyjne

Majtki menstruacyjne - Kupuj tutaj

Majtki menstruacyjne wyglądają i działają jak zwykłe majtki. Dużą różnicą jest to, że można w nich krwawić, nie martwiąc się, czy się krwawi. Majtki menstruacyjne przeznaczone są zarówno na dni z lekkim krwawieniem, jak i na dni z obfitymi miesiączkami. Majtki menstruacyjne, zwane również majtkami okresowymi, to majtki zaprojektowane specjalnie do noszenia podczas menstruacji. Dzięki majtkom nie trzeba używać podpasek i/lub tamponów.

W przypadku majtek menstruacyjnych produkty jednorazowe kończą się wraz z miesiączką. Zamiast tego możesz cieszyć się wygodnymi majtkami menstruacyjnymi, które śledzą krwawienie – bez ryzyka wycieku. Wiele kobiet uważa, że majtki menstruacyjne są wygodniejsze i wygodniejsze niż tradycyjne podpaski czy tampony. Ponadto są często tańsze niż produkty jednorazowe i można je następnie wykorzystać wielokrotnie.

Jak działają majtki okresowe?

Chociaż majtki okresowe wyglądają jak zwykłe majtki, nie są takie same. Majtki menstruacyjne szybko i skutecznie wchłaniają krwawienie i zamykają je w materiale, dzięki czemu nie będziesz chodzić z mokrymi majtkami. W majtkach menstruacyjnych wbudowana jest dodatkowa warstwa materiału, która działa jak pochłaniacz w przypadku krwawienia. Warstwy zamykają krwawienie, więc nie musisz się martwić o krwawienie. Ponadto zatrzymują nieprzyjemne zapachy i wilgoć, dzięki czemu możesz czuć się sucho i bezpiecznie.

Majtki menstruacyjne – zrównoważona alternatywa

 1. Unikaj jednorazowego użytku
  Kobieta miesiączkująca w swoim życiu korzysta z wielu produktów jednorazowego użytku w postaci podpasek i tamponów. To samo w sobie jest niepotrzebną, jednorazową konsumpcją, ale do tego dochodzi jeszcze opakowanie, które często jest wykonane z plastiku.
 2. Oszczędzaj pieniądze dzięki majtkom menstruacyjnym
  Jednorazowe podpaski i tampony kosztują sporo. Szczególnie, gdy jest to coś, co trzeba mieć co miesiąc. Poza tym to także wydatek, który Ty, jako kobieta, musisz ponosić przez większą część życia. Dlatego też w dłuższej perspektywie bardziej zrównoważone jest inwestowanie w majtki menstruacyjne, których można używać miesiąc po miesiącu.
 3. Unikaj niepotrzebnych substancji chemicznych oraz chemii wpływającej na Twoje ciało i środowisko
 4. Podpaski i tampony są często wykonane z bielonej bawełny, która jest szkodliwa dla środowiska i niezdrowa. Ponadto może zawierać perfumy i inne rodzaje chemii, które nie powinny mieć kontaktu ze skórą.

Pranie majtek menstruacyjnych

Przed użyciem:
 • Przed użyciem wyprać majtki w pralce w temperaturze 30 stopni
Po użyciu:
 • Majtki wypłucz w zimnej wodzie do momentu, aż woda będzie czysta
 • Pierz je w pralce w temperaturze 30-40 stopni. Używaj zwykłego detergentu, a nie płynu zmiękczającego do tkanin, ponieważ niepotrzebnie powoduje to zużycie majtek menstruacyjnych. Zalecamy użycie worka na pranie, aby zabezpieczyć materiał podczas prania
 • Po wypraniu majtek na sznurku na zewnątrz lub na suszarce w pomieszczeniu należy pozostawić majtki do wyschnięcia na powietrzu
 • Majtki menstruacyjne nie są w stanie wytrzymać suszarki bębnowe i środki wybielające, ponieważ znacząco wpływa to na jakość

Kup ekologiczne majtki menstruacyjne online

Szukasz pary zrównoważonych majtek menstruacyjnych? Zatem trafiłeś we właściwe miejsce. Na Netlingerie.pl znajdziesz szeroki wybór majtek w różnych kształtach i kolorach, które zapewnią Ci spokój ducha podczas miesiączki. Wybieraj spośród kilku różnych stylów, rozmiarów i krojów, gdzie znajdziesz mnogość kolorów i odcieni, które możesz dowolnie łączyć ze swoim ulubionym topem – nawet jeśli jest to ta pora miesiąca.

Ruszaj na zwiedzanie i znajdź parę majtek z epoki, w których będziesz czuć się komfortowo. Dostarczymy bezpośrednio do Twojego domu w ciągu kilku dni roboczych, dzięki czemu szybko pozbędziesz się jednorazowych podpasek i tamponów, a zamiast tego ubierzesz się w wygodne majtki, w których szybko poczujesz się komfortowo.