CCDK

CCDK bielizna nocna i codzienna dla kobiet

CCDK to zaprojektowana w Danii bielizna nocna i codzienna, w której zawsze w centrum uwagi są kobiecość, elegancja i wygoda. Wszystkie produkty CCDK powstają z poszanowaniem środowiska, ponieważ duńska marka wierzy, że kobiety powinny mieć możliwość noszenia zrównoważonej bielizny nocnej, bez konieczności rezygnowania z miękkości i stylu.

CCDK to duńska marka dla kobiet, projektowana również przez kobiety. Kolekcje obejmują wygodną bieliznę nocną i codzienną, w której wygoda i design idą w parze. Produkty zaprojektowane w Danii są wykonane z trwałych materiałów, które z przyjemnością będziesz nosić. Duńskiej marce udało się stworzyć wygodną bieliznę nocną i codzienną dla kobiet z kobiecymi nadrukami, krojem i kolorami. W Netlingerie zebraliśmy na tej stronie cały nasz duży wybór z CCDK Copenhagen. Zanurz się w naszej ofercie i znajdź swoje ulubione produkty duńskiej marki bielizny.

CCDK Copenhagen to bielizna nocna i codzienna dla kobiet, które zawsze chcą czuć się komfortowo, pięknie i zrelaksowane. Celem CCDK jest pomoc i wzmocnienie pozycji kobiet poprzez oferowanie wygodnych ubrań domowych dla kobiet, które pomagają budować pewność siebie i zwiększać pewność siebie.

CCDK Kopenhaga – zrównoważony wybór dający poczucie pewności

CCDK to design z jasnym i wyraźnym DNA designu, w którym zawsze w centrum uwagi znajduje się zrównoważony rozwój. Wszystkie ich produkty są wytwarzane z certyfikowanych i kontrolowanych źródeł drewna i produkowane przy znacznie niższym zużyciu energii kopalnej i wody niż na przykład ogólna wiskoza. W CCDK sprzątanie ogrodów i ulic z plastiku to kwestia serca. Właśnie z tego powodu posiadają szereg certyfikatów, które zapewniają, że zarówno materiały, jak i metody produkcji są zakorzenione w odpowiedzialności za środowisko.

CCDK stara się także wykorzystywać materiały posiadające certyfikat FSC® w marketingu produktów i przywieszkach. Niezależnie od tego, czy kupujesz koszulę nocną, piżamę czy inną bieliznę nocną CCDK, masz gwarancję zrównoważonych tekstyliów, dzięki którym pomagasz naturze. Kupując zrównoważone produkty CCDK, wspierasz także Women for Women International, organizację charytatywną pomagającą kobietom, które przeżyły wojnę, w odbudowaniu życia.

Znane klasyki sezon po sezonie

Z sezonu na sezon znajdziesz te same piękne kształty i wzory, dzięki czemu z łatwością wybierzesz ulubioną bieliznę nocną w nowych sezonowych kolorach i wzorach. Aby mieć pewność, że poczujesz się pięknie i jednocześnie zrelaksowana, wszystkie modele są wykonane z miękkich i wygodnych materiałów.

Zawsze znajdziesz idealne połączenie dyskretnej elegancji i wspaniałych nadruków, które tworzą wizualną harmonię w każdym projekcie CCDK. CCDK zawsze koncentruje się na najnowszych kolorach, trendach i tendencjach sezonu. Bo dlaczego ubrania, które nosisz w domu i to, w czym śpisz, mają być mniej atrakcyjne niż to, co nosisz, gdy wychodzisz?

Kup CCDK Copenhagen online w Netlingerie

CCDK warto przyjrzeć się bliżej, jeśli potrzebujesz nowego, pięknego i trwałego bielizna nocna i odzież wypoczynkowa. Na tej stronie ułatwiliśmy Ci znalezienie zarówno najnowszych, jak i klasycznych projektów CCDK Copenhagen, ponieważ zebraliśmy cały duży wybór w jednym miejscu. Nową bieliznę możesz u nas zamówić 24 godziny na dobę, co znacznie ułatwia zakupy u nas. Możesz robić zakupy w ciszy i spokoju, dokładnie wtedy, kiedy Ci odpowiada, a my jesteśmy gotowi, aby Twoje zamówienie zostało wysłane tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rozmiaru lub czegokolwiek innego, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie lub e-mailem, a my chętnie Ci pomożemy i odpowiemy na Twoje zapytanie tak szybko, jak to możliwe.