Koszty dostawy

Możemy zaoferować wiele różnych metod wysyłki, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie tę, która najbardziej Ci odpowiada.

  • DPD - Punkt odbioru  
    Dostarczamy bezpłatnie na terenie całej Polski do punktów odbioru i nadawania paczek DPD, przy zakupie za minimum PLN 270. Zakupy poniżej PLN 270 koszt PLN 22.

  • DPD - Z dostawą do domu 
    Dostarczamy bezpłatnie na terenie całej Polski za pośrednictwem DPD (z dostawą do domu), przy zakupach za minimum PLN 415. Zakupy poniżej PLN 415 koszt PLN 42.
Dostawy za granicę realizowane są zazwyczaj za pośrednictwem lokalnego dostawcy usług transportowych. Koszty wysyłki od PLN 22, a bezpłatna dostawa dla zakupów o wartości od PLN 59 (w zależności od kraju dostawy). Przestrzegamy obowiązujących w danym kraju przepisów dotyczących podatku VAT i przepisów celnych dotyczących importu.

Dostawa

Netlingerie.pl zazwyczaj dostarcza przesyłkę w ciągu 2-5 dni roboczych. Z zastrzeżeniem wyprzedanych towarów i opóźnionego czasu dostawy z hurtowni współpracujących z Netlingerie.pl. Przy zamówieniach na towary magazynowe jak i towary, dla których podany jest 2 tygodniowy czas dostawy, Netlingerie zastrzega sobie prawo do wysłania całego zamówienia, gdy wszystkie produkty będą dostępne w magazynie. Dostarczamy za pośrednictwem DPD w Polsce jak i Chronopost, PostNord, GLS, UPS, DPD i innych zagranicą.