Biustonosz do karmienia

Dowiedz się więcej o wyborze biustonosza do karmienia

Biustonosze dla kobiet karmiących piersią muszą oczywiście spełniać wszystkie funkcje. Biustonosz do karmienia musi łatwo się otwierać. Biustonosz do karmienia musi być wykonany z miękkich materiałów, a jednocześnie musi to być biustonosz, który chce podpierać na całej długości. Netlingerie oferuje biustonosze do karmienia m.in. Chantelle, Anita i PrimaDonna, którzy wszyscy są stworzeni z pysznych materiałów.

Biustonosz do karmienia musi oczywiście spełniać wszystkie Twoje potrzeby — dotyczy to wygody, wsparcia, designu, jakości i dopasowania. Jednocześnie musi być również dobra funkcjonalność i użyteczność. W czasie ciąży jesteś bardziej wrażliwa, dlatego też musisz mieć biustonosz ciążowy, który pomoże Ci czuć się komfortowo i zrelaksowana. Musisz mieć biustonosz do karmienia przeznaczony dla przyszłych mam, które potrzebują dobrego komfortu, elastyczności, wsparcia i dobrej funkcjonalności.

Kiedy należy kupić biustonosz do karmienia? Biustonosz?

Jako Twoja ciąża postępuje, zauważysz, że Twoje stare biustonosze zaczynają wydawać się coraz mniejsze, a tutaj prawdopodobnie kusi Cię, aby wyjść i kupić swój pierwszy biustonosz do karmienia. Zatrzymaj się jednak na chwilę i zastanów, w którym tygodniu jesteś. Twoje piersi z pewnością urosną jeszcze bardziej, a nagle Twój pierwszy zakup biustonosza do karmienia pójdzie na marne, bo teraz też stał się za mały.

Ponieważ nie wiesz, jak bardzo urosną Twoje piersi w czasie ciąży, dobrze jest poczekać z porodem tak długo, jak to możliwe. Jeśli możesz zaczekać do 3 tygodni przed porodem, to będzie dobrze, bo na pewno będziesz mieć biustonosz do karmienia, który będzie Ci dobrze pasował zarówno w misce, jak i w obwodzie. Kupując biustonosz do karmienia piersią, pamiętaj, że jest on nieco większy w misce, aby po dostarczeniu było miejsce na mleko i wkładkę do karmienia. Jeśli już urosłaś Twój biustonosz do karmienia z obecnych biustonoszy i potrzebujesz czegoś nowego, możesz rzucić okiem na naszą stronę z ofertami. Tutaj znajdziesz dobre oferty bielizny, które będą Ci towarzyszyć, dopóki nie zaczniesz nosić biustonosza do karmienia.

Na co powinnaś zwrócić uwagę?

Wychodząc z domu i inwestując w biustonosz do karmienia dla siebie, musisz mieć absolutną pewność, że jest w nim wystarczająco dużo miejsca na wkładkę laktacyjną i mleko. Jeśli kupisz biustonosz do karmienia, który będzie za ciasny zarówno w misce, jak i na obwodzie, ściśniesz razem wiele gruczołów sutkowych, co uniemożliwi swobodny przepływ mleka. Aby było Ci łatwiej i dzieckiem, musisz upewnić się, że biustonosz do karmienia ma wystarczająco duży otwór, aby pierś mogła swobodnie wyjść. Jeśli otwór w biustonoszu do karmienia nie jest wystarczająco duży, podczas karmienia piersią zamkniesz wiele gruczołów sutkowych.

Jeśli masz biustonosz do karmienia z mechanizmem otwierania i zamykania, upewnij się, że jest on dobry i solidne. Prawidłowe otwieranie i zapinanie biustonosza do karmienia będzie dla Ciebie wiele znaczyło, ponieważ będziesz karmić piersią wiele razy dziennie i dlatego dostęp do niego musi być dla Ciebie łatwy. Otwarte – a zapięcie musi umożliwiać wielokrotne otwieranie podczas karmienia piersią.

Musisz zwrócić uwagę na rozmiar miseczki oraz ułożenie fiszbin w środkowej części i na zewnątrz ciała. Nawet jeśli jest to biustonosz do karmienia, musi on być nadal wygodny w noszeniu przez długi czas, dlatego ważne jest, aby był idealnie dopasowany i w żadnym momencie nie przeszkadzał. Wtedy Twój biust i sutki najprawdopodobniej są wrażliwe, unikaj gwoździ, kolców i koronek w pobliżu sutków, ponieważ to również będzie Ci przeszkadzać.

Jaki biustonosz do karmienia wybrać?

Jest ich wiele czynniki, które mają znaczenie, gdy musisz wybrać dla siebie biustonosz do karmienia. Istnieją biustonosze do karmienia, które mogą być z fiszbinami lub bez, a także z wyściółką lub bez. Możesz z łatwością nosić biustonosz do karmienia z fiszbinami, pod warunkiem, że masz świadomość, że fiszbiny nie przylegają na klatce piersiowej i zaciśnij. Orteza może być małą przyczyną zamknięcia swobodnego przepływu mleka. Wiele osób uważa, że najwygodniej jest nosić biustonosz do karmienia bez fiszbin. Fiszbiny zazwyczaj będą przeszkadzać Twoim piersiom, ponieważ musisz być cały czas gotowa do karmienia piersią.

Wiele osób uważa, że bez problemu mogą nosić swoje zwykłe biustonosze. Nie zalecamy tego, ponieważ materiał biustonosza do karmienia jest znacznie bardziej miękki i przyjemniejszy w noszeniu na piersi, co może powodować ból w przypadku częstego karmienia piersią. Biustonosz do karmienia jest niezbędny, jeśli chcesz czuć się najbardziej komfortowo i ułatwić sobie karmienie piersią.

W jakich rozmiarach możesz dostać swój biustonosz do karmienia – zobacz tutaj

Na stronie na stronie znajdziesz biustonosze do karmienia marki Triumph. Znajdziesz rozmiary misek od A do E, gdzie możesz wybierać w obwodzie od 75 do 90. Dzięki 75A w najmniejszym rozmiarze i 90E w największym rozmiarze będziesz mieć duży wybór rozmiarów, które Cię interesują. może próbkować.

Oznacza to, że znajdziesz dla siebie biustonosz do karmienia z małym biustem, ale także biustonosz do karmienia w dużych rozmiarach. Zamawiając biustonosz do karmienia, masz 33-dniowe prawo do zwrotu, więc możesz masz czas, aby dowiedzieć się, jakiego rozmiaru potrzebujesz – i pamiętaj, że musi być miejsce na wkładkę laktacyjną.

Ile biustonoszy do karmienia powinnaś nosić masz?

Będziesz używać biustonosza do karmienia tak samo często, jak zwykłych biustonoszy. Twój biustonosz do karmienia jest najbliżej Twojego ciała, gdzie również się pocisz, dlatego musisz mieć kilka biustonoszy do karmienia. 3 biustonosze do karmienia piersią będą czymś naturalnym w Twojej garderobie, więc będziesz mieć się między kim zmieniać, gdy będziesz musiała je raz na jakiś czas wyprać. Na stronie znajdziesz podstawowe kolory, czarny i biały, wiele z nich wybiera po jednym z każdego, tak aby mieć biustonosz do karmienia pasujący do wybranego przez siebie ubioru.

Jaki materiał jest dobry dla biustonosza do karmienia – przeczytaj tutaj

Ważne jest, aby wybrać biustonosz do karmienia, który będzie wygodnie przylegał do klatki piersiowej i ciała. Twój biustonosz do karmienia musi być zatem wykonany z przyjemnych i miękkich materiałów. Muszą to być materiały, aby Twoja skóra mogła oddychać w biustonoszu do karmienia.

Będziesz mogła znaleźć biustonosz do karmienia marki Triumph, który jest wykonany z pięknej, miękkiej w dotyku mikrofibry. Mikrofibra również nie wnika i nie uciska ciała, a dodatkowo Twoja skóra będzie mogła oddychać. Biustonosz do karmienia ma neutralny, klasyczny i gładki krój, dzięki czemu pasuje do każdego Twojego wyglądu.

Paski biustonosza do karmienia

Oczywiście ważne jest, abyś to zrobił znajdź biustonosz do karmienia, w którym możesz wyregulować ramiączka tak, aby miseczka zawsze leżała blisko ciała. Jeśli masz regulowane ramiączka, możesz zmienić ich długość, ponieważ pod koniec ciąży często przybierasz na wadze, a gdy zaczynasz karmić piersią, ponownie tracisz na wadze.

Im lepiej możesz założyć pasy naramienne, tym lepsze wsparcie ci zapewnią. Szukając biustonoszy do karmienia, zwróć uwagę, że stopery muszą być mocne, szerokie i wyściełane. Dobre paski najlepiej podtrzymają ramiona i szyję. Pamiętaj też, aby zapoznać się z naszą ofertą Tu stanik bez fiszbin.

Pranie biustonoszy do karmienia – przeczytaj tutaj

Nie ma żadnych zasad określających, kiedy należy prać bieliznę. Ale bielizna przylegająca blisko ciała jest bardziej narażona na pot, brud i bakterie, dlatego zaleca się wypranie bielizny po 2-3 razach, nawet jeśli wydaje Ci się, że nie śmierdzi. Wewnątrz ubrań zawsze znajdują się instrukcje prania, których należy dokładnie przestrzegać. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat prania bielizny, kliknij tutaj.

Zapytaj, jeśli masz wątpliwości – pomożemy

Jeśli masz zamiar kupić biustonosz do karmienia, ale masz pytania – nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta pod numerem +45 41 40 75 00 lub support@netlingerie.pl więcej informacji na temat rozmiaru biustonosza do karmienia możesz przeczytać w naszym przewodniku po rozmiarach biustonoszy.