Mey majtki

Mey majtki - Kupuj tutaj

Dzięki majtkom renomowanej niemieckiej marki Mey masz pewność, że otrzymasz majtki dopasowane do Twojej pupy tak, jak zostały uszyte. Na tej stronie znajdziesz szeroki wybór pysznych majtek w różnych naturalnych kolorach i kształtach, a wszystkie wykonane są z najlepszych materiałów. Kiedy musisz wybrać nowe majtki, musisz zawsze pamiętać o dwóch ważnych kwestiach. Komfort i dopasowanie. Majtki muszą oczywiście zapewniać komfort noszenia, a wygląd też jest dość ważny.

Wszystkie majtki firmy German Mey są produkowane z pysznych, wysokiej jakości materiałów. Oprócz bardzo wysokiej jakości i wysokich standardów, majtki firmy Mey są opracowywane w specjalnych warunkach przyjaznych dla środowiska. Firma German Mey uczyniła zrównoważoną produkcję i odpowiedzialność społeczną swoim sposobem na życie. Oznacza to również, że bielizna produkowana jest wyłącznie w europejskich fabrykach.

Mey to doskonałe, wysokiej jakości majtki

Mey to doskonałe produkty dla kobiety świadomej mody. Dotyczy to również dużego wyboru pięknych majtek Mey. Majtki, które emanują niemiecką jakością i wysokimi standardami. Majtki Mey charakteryzują się fantastycznym krojem, który doskonale dopasowuje się do ciała.

Wiele kobiet szybko zgodzi się z tym, że majtek nigdy za wiele. Ani pysznych majtek od Mey. Wśród wspaniałego asortymentu można znaleźć wiele różnych modeli. Między innymi tai, maxi i spodnie. Wiele różnych majtek Mey jest produkowanych z najlepszych materiałów. Dzięki temu masz majtki, które z pewnością Cię nigdy nie zawiodą.

Majtki Lune Mey na mroźne zimowe miesiące

Dzięki parze majtek Mey masz gwarancję, że majtki zapewnią Ci ciepło nawet w chłodne dni. Majtki zaprojektowano tak, aby leżały niezwykle wygodnie. Wszystkie majtki Mey są wykonane z różnych materiałów, dlatego też niektóre z nich nadają się również na zimne miesiące.

Majtki Mey biorą na siebie odpowiedzialność

Z czasem wiele osób otworzyło oczy na to, jak ważne jest dbanie o naturę. Dotyczy to w dużej mierze także branży modowej. Mey wziął na siebie tę odpowiedzialność i dlatego uczynił odpowiedzialność społeczną i zrównoważoną produkcję swoim sposobem na życie. Tutaj produkcja przyjazna dla środowiska ma najwyższy priorytet.

Aby mieć oko na wszystkie procesy produkcyjne, bielizna Mey's jest produkowana wyłącznie w europejskich fabrykach. Wszystkie majtki posiadają certyfikat bluesign®. Oznacza to, że produkt został wyprodukowany w ramach zrównoważonej produkcji tekstylnej. Gwarantuje to również, że produkt jest sprawdzony pod kątem produkcji przyjaznej dla środowiska i bezpiecznej. Wybierając majtki niemieckiej marki bielizny, możesz mieć pewność, że wszystkie zostały wyprodukowane w doskonałych warunkach ekologicznych.

Ostrożnie pierz majtki Mey

Majtki Mey są produkowane z różnych materiałów i składają się między innymi z miękkiej wełny merynosów i najlepszego jedwabiu. Ze względu na te materiały majtki należy prać w inny sposób niż dotychczas. Majtki można prać w pralce, jednak zawsze pamiętaj o praniu w niskiej temperaturze. Wełna i jedwab merynosów nie wytrzymują temperatur 60 stopni, które w przeciwnym razie są zalecane dla bielizny. Jako detergent należy zawsze używać produktu odpowiedniego do wełny, ale także jedwabiu.

Do obu materiałów można stosować detergent przeznaczony do wełny. Zawsze należy unikać detergentów zawierających wybielacze i biel optyczną oraz nigdy nie stosować środków zmiękczających tkaniny. Zmiękczacz do tkanin zamyka małe włókna materiału. Jeśli chcesz wysuszyć wełniane i jedwabne majtki po praniu, nigdy nie używaj suszarki bębnowej. Zamiast tego pozwól majtkom wyschnąć na powietrzu, aby zachowały dobre dopasowanie. Kupuj u nas majtki Mey i poczuj, jak wysoka jakość materiału zapewnia poczucie dobrego samopoczucia w klasie luksusowej.