Femilet biustonosz

Femilet biustonosz - Kupuj tutaj

Femilet to dobre samopoczucie, a dobre samopoczucie jest dokładnie tym, czego możesz oczekiwać od wielu pięknych biustonoszy stworzonych przez duńską firmę Femilet. Dzięki swoim pysznym i bardzo kobiecym biustonoszom Femilet udaje się stworzyć odpowiedni krój, który zapewnia komfort noszenia blisko ciała.

Na tej stronie znajdziesz duży asortyment różnych biustonoszy, a każdy z nich został zaprojektowany tak, aby zapewnić Twojemu biustowi najlepsze warunki. Niezależnie od rozmiaru i kształtu. U nas znajdziesz biustonosze duńskiej marki Femilet, które pasują do różnych kształtów i rozmiarów piersi. Pamiętaj, aby zawsze nosić biustonosz Femilet z pasującymi majtkami Femilet, aby dopełnić swój styl. Kup także duży wybór biustonoszy z serii Femilet: Juliana, Mary i Norah.

Jak dobrać biustonosze Femilet?

Kształt i rozmiar Twoich piersi są uwarunkowane genetycznie przez naturę. Jedynym sposobem na zmianę piersi jest zmiana tkanki łącznej piersi i procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie. Na przykład podczas ciąży lub utraty wagi. Lub jeśli masz operację zmniejszenia lub powiększenia piersi. Niezależnie od tego, w jaki rodzaj piersi jesteś wyposażona, nadal możesz wpływać na wygląd swoich piersi. Mianowicie za pomocą odpowiedniego biustonosza. Istnieje wiele różnych rodzajów biustonoszy. Oto biustonosze, które kontrolują, podtrzymują i kształtują Twoje piersi.

Piersi są różne

Nie ma dwóch takich samych kobiet i oczywiście nie dotyczy to również kobiecych piersi. Piersi można podzielić na różne kształty i wygląd.

Piersi kobiet można podzielić na różne kategorie, jak tutaj:

Piersi asymetryczne
Każda kobieta jest naturalnie obdarzona dwiema piersiami. Jednak jest bardzo niewiele kobiet, u których obie piersi są całkowicie symetryczne. Najczęściej jedna pierś jest nieco większa od drugiej, przez co piersi stają się asymetryczne. W zależności od tego, jak duża jest różnica między piersiami, różnicę można wyrównać za pomocą wkładki push-up, którą umieszcza się wewnątrz stanika. Wkładka push-up występuje w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu biust jest bardziej jednolity.

Atletyczne piersi
Niektóre kobiety są naturalnie obdarzone małymi, atletycznymi piersiami.
Biustonosze z push-up, balkonetką czy biustonoszem typu t-shirt sprawdzą się u wielu kobiet z małym, sportowym biustem.

Obwisłe piersi
Po ciąży i późniejszym karmieniu piersią piersi wielu kobiet często stają się obwisłe. Dzieje się tak między innymi na skutek rozluźnienia tkanki łącznej klatki piersiowej, przez co klatka piersiowa zaczyna się obwisać. Jeśli więc pragniesz znów mieć ładny biust, który wygląda ładnie i elastycznie, możesz zastosować jeden z wielu biustonoszy push-up Femilet. Biustonosz push-up uniesie i uformuje piersi, dzięki czemu będziesz mogła chodzić jak gentleman.

Piersi w kształcie dzwonu
Piersi w kształcie dzwonu mają największą objętość w dolnej części klatki piersiowej. Wydają się też szerokie u dołu i wąskie u góry. Tutaj niezbędny jest stanik, który dobrze podtrzymuje klatkę piersiową. Femilet zaprojektowała biustonosz z pełną miseczką, który jest w stanie zapewnić piersi optymalne podtrzymanie.

Piersi wschód-zachód
Nazwa tego typu piersi jest zawarta w nazwie. Tutaj sutki są skierowane w różnych kierunkach. Wszystko polega na dobraniu odpowiedniego biustonosza, który podtrzyma i będzie w stanie skierować piersi z powrotem do środka. Można to zrobić za pomocą klasycznego biustonosza typu t-shirt lub biustonosza z wkładkami podtrzymującymi.

Okrągłe piersi
Jędrne, okrągłe piersi nie wymagają specjalnego wsparcia. Tutaj możesz śmiało wybrać biustonosz z fiszbinami lub biustonosz z profilowanymi miseczkami. Prawdopodobnie. z pianką zapamiętującą kształt.

Wąskie piersi
Ten typ piersi jest szerszy u góry, a sutki znajdują się w dolnej części piersi. Zazwyczaj smukłe piersi nie są zbyt pełne i dlatego wymagają mniejszego rozmiaru miseczki. Z drugiej strony smukłe piersi można łatwo optycznie powiększyć za pomocą usztywnianego biustonosza.

Kup u nas kolejny biustonosz Femilet i uzyskaj optymalne wsparcie i uniesienie swoich piersi.